Компактні прилади smeg

Компактні прилади Smeg, з легкістю підійдуть у найвишуканіший інтер'єр! Техніка Smeg це гарантія не тільки бездоганної італійської якості, але й вишуканого італійського стилю. У нашому магазині ми з радістю допоможемо Вам підібрати надійних помічників на кухню!

Кавомашини SMEG

У нашому магазині SMEG для Вас представлені вбудовані кавомашини Smeg класичному стилі, кремового кольору і кольору антрацит, в стилі хай-тек і є моделі з нержавіючої сталі. Кавомашина Смег має номінальну потужність 1,35 кВт. Об'єм контейнера для води в 1,8 л та 220-грамовий контейнер для кави в зернах. Є режими автоматичного ополіскування та автоматичного очищення від накипу. Кавомашина Smeg працює і на мелену каву. Знімні контейнери для кавової гущі та води, піддон для збирання крапель. Є LED-дисплей. Шикарно виглядають кавомашини - чорне або сріблясте скло. У класиці підкреслюють стиль позолочена та латунна фурнітура.

Мікрохвильові печі Smeg

Всі мікрохвильові печі Smeg багатофункціональні, можуть мати до 6 функцій, функцію “Піца”, 4 рівня регулювання потужності мікрохвиль, електронний таймер з автоматичним вимкненням, акустичний сигнал в кінці приготування, автоматичне приготування та розморожування, контроль часу приготування та температури. Мікрохвильова піч Smeg оснащена високоякісним склом, яке забезпечить безпечний розігрів. Ви можете підібрати мікрохвильову піч Smeg під стиль Вашої кухні.

Пароварки Smeg

У пароварках Смег до 6 функцій приготування на пару. Присутня обробка проти відбитків пальців, поворотні перемикачі, 2 LED-дисплеї, електронний програматор увімкнення/вимкнення, автоматичні рецепти приготування м'яса, риби, овочів, електронний таймер з автоматичним вимкненням, акустичний сигнал наприкінці приготування, електронний контроль температури від 40 до 100 градусів, внутрішній об'єм 35 л, 3 рівні приготування, внутрішня камера з нержавіючої сталі, ємність для води 1,4 л (горизонтальна, розташована зверху), дверцята з подвійним склінням, функція «Showroom», індикатор рівня води, функція очищення від накипу, блокування від дітей, тангенціальна система охолодження, автоматична система відключення під час відкриття дверцят. Пароварка Smeg це і помічник у приготуванні здорової та корисної їжі!

В інтернет магазині SMGLINE представлені лише актуальні моделі, а також усі новинки техніки SMEG, які є на складі в Україні. У магазині SMGLINE ви можете замовити доставку по всій Україні!

 

Компактные приборы Smeg, с легкостью подойдут в самый изысканный интерьер! Техника Smeg это гарантия не только безупречного итальяннского качества но и изысканого итальянского стиля. В нашем магазине мы с радостью поможем подобрать Вам надежных помошников на кухню!

Кофемашины SMEG

В нашем магазине SMEG для Вас представленны встраиваемые кофемашины Smeg классическом стиле, кремового цвета и цвета антрацит, в стиле хай-тек а также есть модели из нержавеющей стали. Кофемашина Смег имеет номинальную мощность 1,35 кВт. Объем контейнера для воды в 1,8 л и 220-граммовый контейнер для кофе в зернах. Есть режимы автоматического ополаскивания и автоматической очистки от накипи. Кофемашина Smeg работает и на молотом кофе. Съемные контейнеры для кофейной гущи и воды, поддон для сбора капель. Присутствует русскоязычный LED-дисплей. Шикарно смотрятся кофемашины - черное или серебристое стекло. В классике подчеркивают стиль позолоченная и латунная фурнитура.

Микроволновые печи Smeg

Все микроволновки Smeg многофункциональны, могут иметь до 6 функций, функцию “Пицца”, 4 уровня регулировки мощности микроволн, электронный тайемер с автоматическим выключением, акустический сигнал в конце приготовления, автоматическое приготовление и размораживание, контроль времени приготовления и температуры. Микроволновка Smeg оснащена высококачественным стеклом, которое обеспечит безопасный разогрев. Вы можете подобрать микроволновку Smeg под стиль Вашей кухни.

Пароварки Smeg

В пароварках Смег до 6 функций приготовления на пару. Присутствует обработка против отпечатков пальцев, поворотные переключатели, 2 LED-дисплея, электронный программатор включения/выключения, автоматические рецепты приготовления мяса, рыбы, овощей, электронный таймер с автоматическим выключением, акустический сигнал в конце приготовления, электронный контроль температуры от 40 до 100 градусов, внутренний объем 35 л, 3 уровня приготовления, внутренняя камера из нержавеющей стали, емкость для воды 1,4 л (горизонтальная, расположена сверху), дверца с двойным остеклением, функция «Showroom», индикатор уровня воды, функция очистки от накипи, блокировка управления от детей, тангенциальная система охлаждения, автоматическая система отключения при открытии дверцы. Пароварка Smeg это и помошник в приготовлении здоровой и полезной еды!

В интернет магазине SMGLINE представлены только актуальные модели, а так же все новинки техники SMEG, которые есть на складе в Украине. В магазине SMGLINE вы можете заказать доставку по всей Украине!

Читати далі>>
Фільтр товарів
Підібрати
 


Copyright "SMGLINE". Інтернет-магазин побутової техніки SMEG .